Background Image Page Home
Zobacz pełną ofertę

Praktyki w dziale inżynierów systemowych

Miejsce pracy: Warszawa

Praktyki w naszej firmie to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w rozwijającym się obszarze jakim jest zarządzanie danymi w przedsiębiorstwie, ale także szansa na stałe zatrudnienie. Praktykanci uczą się pracy w profesjonalnej firmie dbającej o najwyższą jakość oferowanych usług pod okiem doświadczonych, starszych kolegów. Nasi praktykanci mają pierwszeństwo w rekrutacji, gdy pojawiają się nowe miejsca pracy. Praktyki są bezpłatne.

Czas trwania

  • Praktyki trwają od 1 do 4 m-cy

Miejsce

  • Nasze biuro w Warszawie, przy ul. Poleczki 35

Zadania:

  • Praktykanci zapoznają się z technologiami składowania, przechowywania i udostępniania danych oraz wirtualizacją serwerów. Biorą udział we wdrożeniach projektów u naszych klientów. Mogą zapoznać się z urządzeniami wykorzystywanymi do zarządzania danymi w przedsiębiorstwie, oceną wydajności (serwery fizyczne, macierze dyskowe, biblioteki taśmowe), sposobem ich konfiguracji.Zdobędziesz cenne doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie IT,

Dla kogo?:

  • Na praktyki zapraszamy studentów studiów informatycznych i teleinformatycznych, zainteresowanych tematyką zarządzania danymi, pamięcią masową oraz siecią LAN, WAN, SAN a także posiadających podstawową wiedzę o administracji systemami Windows i Linux. Wymagamy dyspozycyjności min. 20 godzin w tygodniu oraz gotowości do sporadycznych wyjazdów poza Warszawę.

Od kiedy?:

  • Dokładny czas rozpoczęcia i trwania praktyk będzie ustalany indywidualnie w trakcie rekrutacji.