Background Image Page Home
Zobacz pełną ofertę

Możliwości rozwoju

ADT jest interesującą firmą z dużymi ambicjami i wysoką dynamiką wzrostu. Stawiamy na osoby będące na początku swojej kariery, które chcą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na wsparcie i pomoc starszych kolegów oraz intensywne szkolenia. Inżynierowie często korzystają z naszego laboratorium, w którym można eksperymentować (niszczyć i budować od nowa)!

Podejmując pracę w ADT dołączysz do jednego z 4 zespołów:

Zespół handlowy jest w ciągłym kontakcie z Klientem i naszymi dostawcami. Pomaga Klientowi zdefiniować swoje potrzeby w obrębie tzw. Enterprise Data Management. Proponuje rozwiązania, które najlepiej spełniają wymogi Klienta i są efektywne kosztowo. Pracownicy tego zespołu są na bieżąco z nowymi produktami pojawiającymi się na rynku.

Zespół rozwoju oprogramowania – to zespół, który jest odpowiedzialny za oprogramowanie na każdym etapie jego powstawania. Członkowie zespołu pełnią różne role: od projektowania architektury aplikacji, przez rozwój i bieżące testowanie po analizę wymogów biznesowych i szukanie optymalnych rozwiązań.

Zespół pre-sales wspiera dział sprzedaży uczestnicząc w spotkaniach z Klientami oraz przygotowując projekty infrastruktury IT. Ich zaangażowanie, praca oraz innowacyjne pomysły rozwiązań technicznych pozwalają nam nadać im miano architektów IT. Każdy z nich jest właściwie przeszkolony, posiada odpowiednie uprawnienia/certyfikacje, oraz wspomaga się zdobytym doświadczeniem. Gwarantuje to wysoką jakość przygotowanych projektów. Do zadań zespołu pre-sales należy też wycena zaprojektowanego rozwiązania. Zerknij na opis przykładowych projektów zrealizowanych przez nas – tego typu koncepcje architektury będziesz miał szanse wykonywać.

Zespół inżynierów wdraża projekty przygotowane przez dział pre-sales a wcześniej sprzedane przez dział handlowy. Po etapie wdrożenia dostarcza usługi utrzymaniowe oraz serwis. Aktualizacja wiedzy na temat nowych technologii to chleb powszedni dla tego działu. Spójrz na listę naszych Partnerów – są to technologie z jakimi będziesz miał styczność. Aby mieć pewność, że wdrożenie będzie wykonane wg. najlepszych standardów nasi inżynierowie zdobywają certyfikacje od największych producentów rozwiązań Data Management.

Zarówno osoby z zespołu pre-sales jak i inżynierowie cały czas podnoszą swoje kompetencje techniczne. Poznając nowe technologie starają się ocenić je pod kątem wad, zalet, rzeczywistych parametrów wydajności, testując je w naszym labie.

Dołączając do nas możesz też liczyć na możliwość rozwoju w strukturach firmy. Określiliśmy jasno wymogi awansu. Możesz rozwijać się pionowo, zmieniać dział, a także realizować swoje pomysły. U nas wszystko jest możliwe.

  • Adam Pawlenko

    Kierownik Zespołu Inżynierów

    Swoją karierę w ADT rozpocząłem jako Inżynier Systemowy. Szukałem pracy, która umożliwi mi wykorzystanie zdobytego na uczelni doświadczenia związanego z ogólnie pojętą telekomunikacją, sieciami komputerowymi i szeroko pojętym “sprzętem”. Była i jest to dziedzina w której zdobywanie wiedzy dawało mi zawsze wiele satysfakcji stąd ten wybór. ADT to moja pierwsza praca. Wraz z rozwojem firmy, zdobytym doświadczeniem oraz dzięki zaufaniu i docenieniu mojej osoby przez Zarząd firmy zostałem kierownikiem działu inżynierów. Obecnie pomimo obowiązków związanych z zarządzaniem zespołem nie przestaję brać czynnego udziału we wdrożeniach czy pomocy naszym Klientom. To zawsze dawało i daje mi wciąż wiele satysfakcji. ADT to firma idealna dla osób pracowitych, ambitnych, zdeterminowanych i ukierunkowanych na odnoszenie sukcesu. Osób, które lubią podejmować ciągle nowe wyzwania i czerpią satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, która przekłada się z kolei na zadowolenie naszych Klientów

  • Jacek Hirsztritt

    Kierownik ds. rozwoju aplikacji

    Szukając swojej pierwszej pracy zależało mi na tym, aby była ciekawa i rozwijająca. Miałem doświadczenie w pracy z komputerami i sieciami komputerowymi i przeglądałem oferty firm działających w tym obszarze. Oferta ADT Group nie zawiodła mnie. Tutaj dogłębnie poznałem większość technologii z obszaru Data Center i to nie tylko w teorii - miałem dostęp do porządnie wyposażonego LAB'u :). Nie do pominięcia jest również umiejętność skutecznego podejmowania decyzji w trudnych warunkach, którą miałem okazję znacznie doszlifować. W ADT nigdy się nie nudziłem a moja kariera nie stała w miejscu. Zacząłem pracę od początkującego inżyniera, następnie zajmowałem się techniczną obsługą kluczowych klientów i największych wdrożeń a obecnie jestem kierownikiem nowego działu w firmie. Osoby, które są głodne wiedzy, rozwoju i poszukujące miejsca do zdobycia bardzo wszechstronnego doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa danych i w pracy z krytyczną infrastrukturą klientów na pewno doskonale odnajdą się w ADT Group.