Background Image Page Home
Zobacz pełną ofertę

Nasza firma

ADT Group to firma specjalistów IT posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami informatycznymi przedsiębiorstw. Tworzymy zgrany, profesjonalny zespół, który projektuje i wdraża systemy składowania, udostępniania, zabezpieczania danych oraz środowisk Cloud Computing i HPC. Nasze projekty realizujemy w oparciu o uznane produkty liderów rynku IT, jak również autorskie rozwiązania. Dodatkowymi obszarami naszej aktywności jest wdrażanie i modelowanie procesów biznesowych (workflow) oraz systemy bezpieczeństwa informatycznego (IT Security).

Istniejemy od 2009r. Nasza kultura organizacyjna wciąż przypomina firmę startup–ową. Jest dużo entuzjazmu, komunikujemy się przede wszystkim twarzą w twarz (komunikator firmowy przegrywa z rozmową słowną :-)). Znamy się nie tylko z imienia, ale także wiemy o swoich pasjach i zainteresowaniach. Każdy z pracowników może zgłaszać pomysły, które usprawniają funkcjonowanie firmy. Podejmowanie decyzji jest szybkie, a jej podstawy zrozumiałe. Nie mamy procedur, które usztywniają pracę, choć posiadamy zasady porządkujące sposób działania i zapewniające wysoki profesjonalizm. Naszą pracę definiują 3 ważne słowa: uczciwość, solidność, zaufanie. A co mówią o nas nasi pracownicy?

  • Monika Podgórska

    Account Manager

    W ADT Group jestem zatrudniona na stanowisku Account Managera. Na etapie poszukiwań nowego pracodawcy rozważałam przede wszystkim firmy dające ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego oraz gwarantujące dobrą atmosferę pracy. ADT daje od siebie wszystkie te elementy. Grono wykwalifikowanych inżynierów, kompetentna kadra zarządzająca daje płaszczyznę do rozwinięcia skrzydeł. ADT nie jest korporacją przesiąkniętą tysiącem procedur, jest przedsiębiorstwem nastawionym na człowieka. Drzwi w firmie są otwarte dla każdego i nie ma rzeczy niemożliwych. Osoby komunikatywne, chcące się uczyć i mające chęć do pracy odnajdą się u nas w 100% i zostaną na lata. 😉 Aplikując do ADT możesz być pewien, że znane przysłowie „od zera do milionera” może także dotyczyć Ciebie – szczególnie jeżeli trafisz do nas jako handlowiec. 😉

  • Bartłomiej Szczepocki

    Kierownik zespołu Architektów

    Praca w firmie ADT Group daje mi możliwość poznania wielu osób: ludzi z branży, praktyków, a także osób na wysokich szczeblach organizacyjnych. Rozmawiając z wieloma klientami mogę zobaczyć różne podejścia i sposoby zarządzania infrastrukturą IT przez co łatwo dostrzegam jakie technologie sprawdzają się w jakich sytuacjach. Pozyskaną wiedzę mogę zastosować projektując architekturę naszych rozwiązań. To co jeszcze lubię w firmie ADT to dobra komunikacja oraz szybka decyzyjność. Kto sprawdzi się w naszej firmie? Przede wszystkim osoby chcące się uczyć i nie bojące się podejmować wyzwań, gotowe do częstych zmian i dobrze radzące sobie z presją.

Jesteśmy nieprzeciętną firmą z młodym zespołem. Spędzamy ze sobą sporo czasu, a dobra współpraca, wartościowi ludzie i zachęcająca do pracy atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Wiemy, że relacje międzyludzkie buduje się podczas wspólnej pracy – a także podczas wspólnej zabawy ;). Dlatego, co jakiś czas spotykamy się ze sobą w trochę innych miejscach niż biuro czy serwerownia…