Background Image Page Home
Zobacz pełną ofertę

Proces rekrutacji

Do naszej firmy szukamy głównie osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Najważniejszymi elementami w ocenie kandydata jest chęć rozwoju, pracowitość oraz dążenie do celu. Od wszystkich kandydatów oczekujemy podstawowej wiedzy informatycznej, wysokich umiejętności analitycznych i dobrej współpracy w zespole.

Jeśli zależy Ci na pracy, w której możesz ciągle podnosić swoje kompetencje, gdzie będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy zapraszamy do aplikowania. A oto czego możesz się spodziewać w procesie rekrutacji:

Etap I: Selekcja aplikacji + weryfikacja telefoniczna

Na początku czytamy wszystkie nadesłane do nas aplikacje. Wybieramy osoby, które w naszym przekonaniu spełniają określone w danym ogłoszeniu wymagania. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i przeprowadzamy krótką rozmowę, pytając o podstawowe informacje zwarte w CV. Podczas tej rozmowy możesz też zadać nurtujące Cię pytania o specyfikę pracy, aby mieć pewność, czy ta oferta jest dla Ciebie. Wszystkie osoby aplikujące do nas mogą liczyć na informację zwrotną na temat statusu swojej aplikacji.

Etap II: Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

Osoby, które przeszły pozytywnie pierwszy etap, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Prowadzi ją zazwyczaj osoba z działu HR wraz z bezpośrednim przełożonym przyszłego pracownika. Taka rozmowa może potrwać do 1,5 godz. Oceniamy kompetencje miękkie (społeczne) oraz umiejętności techniczne. Możesz spodziewać się krótkich case studies lub testów wiedzy. Ten etap to też szansa dla Ciebie, aby jeszcze lepiej poznać naszą firmę, panującą atmosferę i nasze oczekiwania co do kandydata. Możesz zadać nam pytania, które nasunęły się w trakcie oczekiwania na rozmowę.

Etap III: Druga rozmowa kwalifikacyjna

Drugą rozmowę zazwyczaj prowadzi jeden z członków Zarządu odpowiedzialny za dany dział w firmie. Ta rozmowa trwa ok. 1 godz. Możesz spodziewać się pytań o przebieg kariery, zebrane doświadczenia, efekty Twojej pracy. Z pewnością pojawią się pytania techniczne z obszaru naszej działalności – oczywiście dopasowane do wymagań stanowiska, na które aplikujesz.

Etap IV: Oferta pracy

Osobom, które zostały pozytywnie ocenione w procesie rekrutacji, składamy ofertę pracy. Informacje o propozycji współpracy przekazujemy telefonicznie oraz potwierdzamy na piśmie. Dajemy czas kandydatom na zastanowienie się i decyzję o akceptacji naszej oferty. Następnie z niecierpliwością czekamy na pierwszy wspólny dzień pracy!

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
Pobierz praktyczny poradnik (PDF)