Background Image Page Home
Zobacz pełną ofertę

Program praktyk

Praktyki w naszej firmie to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w rozwijającym się obszarze jakim jest zarządzanie danymi w przedsiębiorstwie czy programowanie, ale także szansa na stałe zatrudnienie. Praktykanci uczą się pracy w profesjonalnej firmie dbającej o najwyższą jakość oferowanych usług pod okiem doświadczonych, starszych kolegów. Nasi praktykanci mają pierwszeństwo w rekrutacji, gdy pojawiają się nowe miejsca pracy.

Praktyki trwają od 1 do 4 m-cy i odbywają się w naszym biurze w Warszawie w dziale inżynieryjnym lub w dziale rozwoju oprogramowania. W zespole Inżynierów praktykanci zapoznają się z technologiami składowania, przechowywania i udostępniania danych oraz wirtualizacją serwerów. Biorą udział we wdrożeniach projektów u naszych klientów. Mogą zapoznać się z urządzeniami wykorzystywanymi do zarządzania danymi w przedsiębiorstwie, oceną wydajności (serwery fizyczne, macierze dyskowe, biblioteki taśmowe), sposobem ich konfiguracji. Mogą też korzystać z naszego labu, gdzie mają możliwość rozkręcenia serwera, zajrzenia do wnętrza macierzy dyskowej, a nawet pomylenia niebieskiego kabelka z czerwonym… Praktyki w zespole rozwoju oprogramowania pozwalają na poznanie procesu tworzenia aplikacji webowej od projektowania architektury poprzez rozwój i bieżące testowanie po analizę wymogów biznesowych.

Na praktyki zapraszamy studentów studiów informatycznych i teleinformatycznych, zainteresowanych tematyką zarządzania danymi, pamięcią masową oraz siecią LAN, WAN, SAN oraz zainteresowanych programowaniem w technologii . NET. Wymagamy dyspozycyjności przez min. 20 godz. w tygodniu oraz gotowości do sporadycznych wyjazdów poza Warszawę. Dokładny czas trwania praktyk będzie ustalany indywidualnie. Praktyki są bezpłatne.

Oferty stażu: