Background Image Page Home

O nas

ADT Group jest spółką technologiczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu usług, integracji IT oraz rozwiązaniach dedykowanych. Mając wiele lat doświadczeń, spółka jest obecnie jednym z najbardziej kompetentnych integratorów rozwiązań informatycznych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania. Działalność spółki skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych zaspokajających potrzeby klientów.

Strategicznym celem ADT Group jest osiągnięcie pozycji, która umożliwi dalszy wzrost dzięki rozwojowi usług i produktów, a także zwiększanie skali działalności. Celem w codziennej pracy jest ciągły, konsekwentny rozwój i nieustanne podnoszenie jakości, poszerzanie zakresu usług, wzrost kwalifikacji oraz wdrażanie technologicznych innowacji z korzyścią biznesową dla naszych Klientów.

  • Piotr Bułka

    Generali Finance Sp. z o.o.

    Z przyjemnością informuję, że firma ADT Group Sp. z o.o. okazała się wiarygodnym i rzetelnym partnerem do współpracy. Z pełnym przekonaniem polecamy tą firmę i jesteśmy przekonani o jej solidności oraz wysokich kompetencjach.

  • Łukasz Błęcki

    Narodowy Instytut Audiowizualny

    Miło nam zakomunikować, iż współpraca ze spółką ADT Group Sp. z o.o. przebiegła na wysokim poziomie merytorycznym oraz praktycznym. Z całą pewnością możemy ją polecić jako rzetelnego oraz wiarygodnego partnera.