PL | EN

Full Stack .Net Developer

O projekcie:

Tik! Tak! Zegar tyka a czas leci nieubłaganie. Masz tylko kilka milisekund by Twoje algorytmy przeanalizowały obraz i dały dokładną odpowiedź…czy zdążysz? Aplikuj i sprawdź swoją szybkość.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, to dobrze trafiłeś. Pracujemy nad innowacyjnym rozwiązaniem który ma wspomóc branżę spożywczą w dostarczaniu jak najbezpieczniejszych produktów. Projekt obejmuje zakresem między innymi tworzenie i implementację efektywnych algorytmów przetwarzania obrazów oraz wysoką wydajność.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie architektury aplikacji,
  • Opracowywanie i implementacja wydajnych algorytmów przetwarzania obrazów,
  • Pisanie bardzo wydajnego kodu – każda mikrosekunda się liczy,
  • Optymalizacja wydajnościowa rozwiązania,
  • Tworzenie przyjaznego interfejsu użytkownika.

Co oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie, w którym będziesz miał realny wpływ na kształt rozwiązania, liczymy na Twój wkład,
  • Pracę w najnowszych technologiach .Net Core, Angular 7, C++ 17,
  • Pracę w Scrumie dopasowanym do naszych potrzeb,
  • Długofalową współpracę,
  • Współdecydowanie z zespołem o narzędziach, frameworkach i technologiach używanych w projektach.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • 2 lata doświadczenia komercyjnego w .Net,
  • Dobrej znajomości C#, ASP.MVC/ .Net Core,
  • Dobra znajomości JavaScript, HTML 5, CSS,
  • Znajomość wzorców projektowych i zasad SOLID,
  • Umiejętności pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane:

  • Znajomość AngularJS lub Angular2+,
  • Znajomość C++,
  • Wiedza z zakresu optymalizacji wydajności i algorytmiki,
  • Wiedza z zakresu przetwarzania obrazów.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Dogodna dla Ciebie forma zatrudnienia,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Czas na rozwój: tydzień na kwartał możesz poświęcić na pogłębienie wiedzy z interesujących Ciebie tematów,
  • Niekorporacyjny charakter pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Fajny, zgrany zespół osób, które lubią spędzać ze sobą czas nie tylko w godzinach pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozpocząć swoją karierę z ADT Group, prześlij nam swoje CV!

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje zgłoszenie!
Dodaj swoje CV
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Dane mogą być udostępniane podmiotom, z którymi współpracuje administrator w celu wspierania procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacji przez rok od momentu wyrażenia zgody. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Rozwiń