PL | EN

BEZPIECZEŃSTWO

Podchodzimy do bezpieczeństwa danych kompleksowo, adresując zagrożenia pochodzące z różnych obszarów. Chronimy dane przed utratą, modyfikacją i wyciekiem, zapewniając ciągłość działania i zgodność z obowiązującymi normami prawnymi.

Backup i archiwizacja
Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu centralnych systemów kopii bezpieczeństwa oraz systemów archiwizacji danych.
Bezpieczeństwo teleinformatyczne
Mamy doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa teleinformatycznego. Obszary, w których się specjalizujemy, to: bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych (firewall, UTM, etc.) oraz bezpieczeństwo danych (DLP, SIEM, systemy antywirusowe, etc.).
WORM compliance
Projektujemy oraz wdrażamy systemy przechowywania danych zapewniających zgodność ze standardem WORM (Write Once Read Many).
Business Continuity i Disaster Recovery
Wiemy, jak zaprojektować i zaimplementować wysokodostępne systemy informatyczne, opracowujemy procedury disaster recovery mające na celu zapewnienie ciągłości przetwarzania danych w sytuacjach awaryjnych.
Audyty
Przeprowadzamy ocenę: wydajności systemów informatycznych, zabezpieczenia składowania danych, bezpieczeństwa sieci, wydajności zarządzania infrastrukturą serwerów i stacji roboczych, optymalizacji licencyjnej. Wskazujemy potencjalne luki bezpieczeństwa i przedstawiamy zalecenia/rozwiązania, których zastosowanie będzie skutkowało zlikwidowaniem wykrytych źródeł zagrożeń.
Audyty GDPR/RODO
Oferujemy usługę audytu ochrony danych osobowych oraz kompleksową pomoc przy dostosowaniu przedsiębiorstwa do przepisów RODO/GDRP. Zakres usługi może być dostosowany do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Pobierz naszą ofertę.Pobierz naszą ofertę
Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa oraz oświadczam, że zostałem/am poinformowany o prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia, zgodnie treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014, poz. 1182). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla kontaktu zwrotnego ze strony ADT. Rozwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty e-mail, od ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, ze zm.). Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania oraz prawie do żądania ich usunięcia. Rozwiń