PL | EN

BEZPIECZEŃSTWO

Podchodzimy do bezpieczeństwa danych kompleksowo, adresując zagrożenia pochodzące z różnych obszarów. Chronimy dane przed utratą, modyfikacją i wyciekiem, zapewniając ciągłość działania i zgodność z obowiązującymi normami prawnymi.

Backup i archiwizacja
Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu centralnych systemów kopii bezpieczeństwa oraz systemów archiwizacji danych.
Bezpieczeństwo teleinformatyczne
Mamy doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa teleinformatycznego. Obszary, w których się specjalizujemy, to: bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych (firewall, UTM, etc.) oraz bezpieczeństwo danych (DLP, SIEM, systemy antywirusowe, etc.).
WORM compliance
Projektujemy oraz wdrażamy systemy przechowywania danych zapewniających zgodność ze standardem WORM (Write Once Read Many).
Business Continuity i Disaster Recovery
Wiemy, jak zaprojektować i zaimplementować wysokodostępne systemy informatyczne, opracowujemy procedury disaster recovery mające na celu zapewnienie ciągłości przetwarzania danych w sytuacjach awaryjnych.
Audyty
Przeprowadzamy ocenę: wydajności systemów informatycznych, zabezpieczenia składowania danych, bezpieczeństwa sieci, wydajności zarządzania infrastrukturą serwerów i stacji roboczych, optymalizacji licencyjnej. Wskazujemy potencjalne luki bezpieczeństwa i przedstawiamy zalecenia/rozwiązania, których zastosowanie będzie skutkowało zlikwidowaniem wykrytych źródeł zagrożeń.
Audyty GDPR/RODO
Oferujemy usługę audytu ochrony danych osobowych oraz kompleksową pomoc przy dostosowaniu przedsiębiorstwa do przepisów RODO/GDRP. Zakres usługi może być dostosowany do indywidualnych potrzeb danego Klienta. Pobierz naszą ofertę.Pobierz naszą ofertę
Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowych przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w tym przesłanie materiałów marketingowych i oferty handlowej. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu otrzymywania informacji o promocjach, produktach i usługach ADT Group za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz telefonu. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń