PL | EN
Zamknij

O firmie

Koncentrujemy się na kompleksowym dostarczaniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych zaspokajających potrzeby klientów w obszarze zarządzania danymi. Świadczymy usługi w zakresie integracji infrastruktury IT oraz tworzymy dedykowane rozwiązania hardware’owe i software’owe. Mając wiele lat doświadczeń, jesteśmy obecnie jednym z najbardziej kompetentnych integratorów systemowych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

Nasze wartości

Wiedza
Jest dla nas ważna. Podążamy za nowościami, wymieniamy się doświadczeniem, wyciągamy wnioski, jesteśmy ciągle otwarci na naukę.
Ambicje
Stawiamy sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążymy. Realizujemy trudne i wymagające zadania, ponieważ tylko takie umożliwiają rozwój.
Niezależność
Dostępne na rynku technologie poddajemy testom i analizie, aby mieć własne zdanie o ich przydatności. Współpracujemy z wieloma producentami, budując rozwiązania najlepiej adresujące potrzeby klienta.
Profesjonalizm
Przykładamy dużą wagę do jakości i tylko takie produkty i usługi oferujemy. Klientowi dajemy komfort współpracy z jednym partnerem, który kompleksowo realizuje projekt.
Pracowitość
Sukcesu nie da się osiągnąć bez pracy i wysiłku. Nie idziemy na skróty, drogą, która jest najłatwiejsza. Wybieramy drogę, która najpewniej doprowadzi do celu.

Nasz zespół


Tomasz Lendzion
Członek Zarządu

Renata Pietrasik
Członek Zarządu

Jacek Browarski
Dyrektor Rozwoju w Obszarze Bezpieczeństwa IT

Maciej Sobczak
Główny Inżynier Oprogramowania

Witold Stafiej
Lider Zespołu Rozwoju Oprogramowania

Michał Rybicki
Lider Działu Pre-Sales

Marcin Brodzik
Lider Działu Inżynierskiego

Partnerzy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Nasi klienci

Sektor
Zobacz wszystkie
Kontakt

Poznaj nas! Sprawdź, jak pracujemy! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i umów spotkanie!

Ikonka adres
ADT Group Sp. z o.o.
ul. Poleczki 44, 02-822 Warszawa
Ikonka telefon
tel.: +48 22 387 34 50
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ADT Group sp. o.o. Podając adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego potwierdzam, że chcę otrzymywać na ten adres lub na wskazany numer telefonu oferty usług ADT Group sp. z o.o. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w celach marketingowych przez ADT Group sp. z o.o. za pośrednictwem e-mail, wiadomości tekstowych - sms lub kontaktu telefonicznego. Kto będzie odpowiadał za ochronę Twoich danych? Administratorem Twoich danych osobowych podanych w polach powyżej będzie ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 (dalej „ADTG”, „Administrator” lub „Spółka”). Dodatkowe pytania w sprawach ochrony danych można kierować na adres siedziby Spółki lub na adres poczty elektroniczne - kontakt@adtg.pl lub nr tel. 22 378 34 50. Chcemy wysyłać na mejla, esemesem oferty na skorzystanie z usług Spółki. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - czyli udzielona przez Ciebie zgoda (przejmujemy, że podając nam swoje dane we ww. polach wyraziłaś/eś zgodę na ich przetwarzanie w opisanych w tej klauzuli celach). Twoja zgoda na wykorzystanie przez nas danych w celach marketingowych jest w pełni dobrowolna. ADTG będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz ADTG. Ze szczegółami możesz zapoznać się w Polityce prywatnościii. Spółka informuje, że przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, żądanie ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania przez nas danych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody lub zaprzestaniu prowadzenia kampanii marketingowych przez Spółkę. Rozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telemarketingowych od ADT Group sp. o.o. Podając numer telefonu potwierdzam, że chcę otrzymywać połączenia telefoniczne z ofertą usług ADT Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w celach marketingowych przez ADT Group sp. z o.o. za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. Kto będzie odpowiadał za ochronę Twoich danych? Administratorem Twoich danych osobowych podanych w polach powyżej będzie ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 (dalej „ADTG”, „Administrator” lub „Spółka”). Dodatkowe pytania w sprawach ochrony danych można kierować na adres siedziby Spółki lub na adres poczty elektroniczne - kontakt@adtg.pl lub nr tel. 22 378 34 50. Chcemy przedstawiać Ci telefonicznie oferty na skorzystanie z usług Spółki. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - czyli udzielona przez Ciebie zgoda (przejmujemy, że podając nam swoje dane we ww. polach wyraziłaś/eś zgodę na ich przetwarzanie w opisanych w tej klauzuli celach). Twoja zgoda na wykorzystanie przez nas danych w celach marketingowych jest w pełni dobrowolna. ADTG będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz ADTG. Ze szczegółami możesz zapoznać się w Polityce prywatności. Spółka informuje, że przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, żądanie ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania przez nas danych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody lub zaprzestaniu prowadzenia kampanii marketingowych przez Spółkę. Rozwiń