PL | EN

INFRASTRUKTURA

Projektujemy architekturę sprzętową i softwarową środowiska IT służącego do przechowywania, przetwarzania i udostępniania danych. Jest ona optymalna kosztowo, efektywna, łatwa do zarządzania i skalowalna. Oferujemy pomoc w wyborze rozwiązania adekwatnego do potrzeb, wdrożenie systemu, opiekę i utrzymanie w sprawności.

Systemy pamięci masowej
Szerokie portfolio oferowanych na rynku rozwiązań daje dostęp do wielu technologii związanych z przechowywaniem i przetwarzaniem stale rosnącej ilości danych. Dzięki obszernej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom kompleksową obsługę, począwszy od projektu rozwiązania dopasowanego do potrzeb, poprzez wdrożenie i późniejsze utrzymanie serwisowe rozwiązania.
Serwery
Stale zwiększająca się ilość danych wymaga coraz większych mocy obliczeniowych niezbędnych do zachowania ciągłości ich przetwarzania. Jako doświadczeni partnerzy największych producentów platform serwerowych oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę projektów związanych z platformami serwerowymi.
Rozwiązania sieciowe LAN, SAN
Nowoczesne systemy informatyczne wymagają zapewnienia wysokowydajnej infrastruktury sieciowej, która nie stanie się „wąskim gardłem” na drodze przetwarzania informacji. Nasze kompetencje, poparte referencjami, pozwalają na oferowanie Klientom kompleksowego wsparcia na każdym etapie projektu związanego z modernizacją obecnej lub budową nowej sieci LAN, SAN.
Wirtualizacja
Dzięki zastosowaniu technologii wirtualizacji, każde ze środowisk IT może uzyskać szereg płynących z tego korzyści. Od lepszego wykorzystania obecnie posiadanych technologii informatycznych, przez zmniejszenie kosztów (TCO) związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, po tworzenie rozwiązań chmurowych spełniających indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie poparte specjalistyczną wiedzą pozwala nam na stworzenie projektu, wdrożenie i pomoc w utrzymaniu rozwiązań w środowisku naszych Klientów. Jako jedyni w kraju oprócz wirtualizacji serwerów x86 realizujemy projekty wirtualizacji platform opartych o architektury VAX, ALPHA, SPARC.
Kompleksowe wyposażenie Data Center
Długa praktyka i znajomość różnych technologii pozwala nam zarówno na doradztwo, jak i samodzielne prowadzenie projektów związanych z modernizacją obecnych bądź budową nowych centrów przetwarzania danych. Dobieramy, instalujemy i utrzymujemy urządzenia adekwatne do zakładanych wymagań, mając swobodę wyboru spośród wielu sprawdzonych i przetestowanych przez nas rozwiązań na rynku IT.
Outsourcing zarządzania infrastrukturą
Posiadamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, który umożliwia oferowanie naszym Klientom usług związanych z zarządzaniem infrastrukturą IT. Usługi mogą być realizowane zarówno zdalnie, jak i lokalnie (w siedzibie Klienta). Oferowane wsparcie techniczne polega na pomocy w obsłudze/administracji istniejących rozwiązań IT, rozszerzonych serwisach gwarancyjnych i pogwarancyjnych, konsultacjach technicznych, oraz na rozwiązywaniu indywidualnych, skomplikowanych i nietypowych problemów.
Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa oraz oświadczam, że zostałem/am poinformowany o prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia, zgodnie treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014, poz. 1182). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla kontaktu zwrotnego ze strony ADT. Rozwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty e-mail, od ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, ze zm.). Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania oraz prawie do żądania ich usunięcia. Rozwiń