PL | EN

INFRASTRUKTURA

Projektujemy architekturę sprzętową i softwarową środowiska IT służącego do przechowywania, przetwarzania i udostępniania danych. Jest ona optymalna kosztowo, efektywna, łatwa do zarządzania i skalowalna. Oferujemy pomoc w wyborze rozwiązania adekwatnego do potrzeb, wdrożenie systemu, opiekę i utrzymanie w sprawności.

Systemy pamięci masowej
Szerokie portfolio oferowanych na rynku rozwiązań daje dostęp do wielu technologii związanych z przechowywaniem i przetwarzaniem stale rosnącej ilości danych. Dzięki obszernej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom kompleksową obsługę, począwszy od projektu rozwiązania dopasowanego do potrzeb, poprzez wdrożenie i późniejsze utrzymanie serwisowe rozwiązania.
Serwery
Stale zwiększająca się ilość danych wymaga coraz większych mocy obliczeniowych niezbędnych do zachowania ciągłości ich przetwarzania. Jako doświadczeni partnerzy największych producentów platform serwerowych oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę projektów związanych z platformami serwerowymi.
Rozwiązania sieciowe LAN, SAN
Nowoczesne systemy informatyczne wymagają zapewnienia wysokowydajnej infrastruktury sieciowej, która nie stanie się „wąskim gardłem” na drodze przetwarzania informacji. Nasze kompetencje, poparte referencjami, pozwalają na oferowanie Klientom kompleksowego wsparcia na każdym etapie projektu związanego z modernizacją obecnej lub budową nowej sieci LAN, SAN.
Wirtualizacja
Dzięki zastosowaniu technologii wirtualizacji, każde ze środowisk IT może uzyskać szereg płynących z tego korzyści. Od lepszego wykorzystania obecnie posiadanych technologii informatycznych, przez zmniejszenie kosztów (TCO) związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, po tworzenie rozwiązań chmurowych spełniających indywidualne potrzeby przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie poparte specjalistyczną wiedzą pozwala nam na stworzenie projektu, wdrożenie i pomoc w utrzymaniu rozwiązań w środowisku naszych Klientów. Jako jedyni w kraju oprócz wirtualizacji serwerów x86 realizujemy projekty wirtualizacji platform opartych o architektury VAX, ALPHA, SPARC.
Kompleksowe wyposażenie Data Center
Długa praktyka i znajomość różnych technologii pozwala nam zarówno na doradztwo, jak i samodzielne prowadzenie projektów związanych z modernizacją obecnych bądź budową nowych centrów przetwarzania danych. Dobieramy, instalujemy i utrzymujemy urządzenia adekwatne do zakładanych wymagań, mając swobodę wyboru spośród wielu sprawdzonych i przetestowanych przez nas rozwiązań na rynku IT.
Outsourcing zarządzania infrastrukturą
Posiadamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, który umożliwia oferowanie naszym Klientom usług związanych z zarządzaniem infrastrukturą IT. Usługi mogą być realizowane zarówno zdalnie, jak i lokalnie (w siedzibie Klienta). Oferowane wsparcie techniczne polega na pomocy w obsłudze/administracji istniejących rozwiązań IT, rozszerzonych serwisach gwarancyjnych i pogwarancyjnych, konsultacjach technicznych, oraz na rozwiązywaniu indywidualnych, skomplikowanych i nietypowych problemów.
Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowych przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w tym przesłanie materiałów marketingowych i oferty handlowej. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu otrzymywania informacji o promocjach, produktach i usługach ADT Group za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz telefonu. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń