PL | EN
Zamknij
Flaga Polski
Projekty finansowe
z budżetu Państwa
Laboratorium

Bądź na bieżąco

z najlepszą technologią

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder
Niezależny integrator

Twój ekspert
od zarządzania danymi

 

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder
Nowoczesny Software House

Tworzymy narzędzia IT
na miarę Twojego biznesu

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowy i modernizacji infrastruktury IT. Tworzymy dedykowane oprogramowanie odpowiadające potrzebom biznesowym firm.

Nasza oferta
Oferta infrastruktura
Infrastruktura
Projektujemy i implementujemy kompleksowe rozwiązanie do przechowywania i udostępniania danych. WIĘCEJ
Oferta software
Software house
Tworzymy narzędzia IT dla Twojego biznesu. Przyspieszamy transformację cyfrową Twojej firmy. WIĘCEJ
Oferta cloud
Cloud computing
Budujemy chmury prywatne, publiczne i hybrydowe, pomagamy w zarządzaniu danymi w rozproszonym środowisku. WIĘCEJ
Oferta bezpieczenstwo
Bezpieczeństwo
Wdrażamy rozwiązania, które zabezpieczą Twoje dane przed utratą, modyfikacją, nieupoważnionym dostępem i wyciekiem. WIĘCEJ
Dlaczego warto z nami pracować?
Paweł Burakiewicz - Kierownik IT
British American Tobacco Polska SA

Świetna grupa specjalistów, dobrze przygotowanych do wdrożenia, przeprowadzonego zgodnie z oczekiwaniami. Profesjonalne podejście do tematu.

Paweł Burakiewicz - Kierownik IT
British American Tobacco Polska SA

Świetna grupa specjalistów, dobrze przygotowanych do wdrożenia, przeprowadzonego zgodnie z oczekiwaniami. Profesjonalne podejście do tematu.

Michał Paprocki - Prezes Zarządu
ING Services Polska sp. zo.o.

Firma ADT wykonała swoje obowiązki profesjonalnie, terminowo a wszystkie zlecone zadania zakończone zostały z należytą starannością. Z pełnym przekonaniem polecam firmę ADT jako solidnego, kompetentnego i rzetelnego partnera.

Olgierd Dorn - Dyrektor ds. technicznych
ITI Neovision S.A.

Z firmą ADT współpracujemy już od kilku lat, bardzo cenimy sobie ich kompetencje techniczne, responsywność oraz zaangażowanie. Do tej pory nie zawiedliśmy się na ich rekomendacjach, ADT jest dla nas zaufanym partnerem.

Piotr Zerhau - Dyrektor IT
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Współpraca z Konsorcjum, w skład którego weszło ADT Group, dotyczyła dostawy i implementacji systemu zabezpieczeń stacji końcowych, systemu DLP oraz systemu MDM. Projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dzięki czemu mogę polecić tę firmę innym podmiotom.

Piotr Bułka - Członek Zarządu, CIO
Generali Finance Sp. z o.o.

Z przyjemnością informuję, że firma ADT Group Sp. z o.o. okazała się wiarygodnym i rzetelnym partnerem do współpracy. Z pełnym przekonaniem polecamy tę firmę. Jesteśmy przekonani o jej solidności oraz wysokich kompetencjach.

Bartosz Kurek - Dyrektor Biura Infrastruktury
TUiR Warta S.A.

Współpraca z Partnerem, jakim jest ADT Group sp. z o.o., przebiegła na wysokim poziomie merytorycznym oraz praktycznym. Z całą pewnością polecam ADT jako wiarygodnego i rzetelnego Partnera.

Zobacz, kto jeszcze nam zaufał!
Sektory, w których działamy
Sektory 1
Finanse
Rozwiązania informatyczne dla instytucji finansowych: bankowości, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, biur maklerskich.
Sektory 2
Instytucje
publiczne
Systemy dedykowane dla administracji centralnej, samorządów, edukacji, centrów superkomputerowych, opieki zdrowotnej oraz służb mundurowych.
Sektory 3
Telekomunikacja
i media
Usługi IT dla operatorów telekomunikacyjnych, dostawców ISP, telewizji, radia, wydawnictw.
Sektory 4
Przemysł
i usługi
Rozwiązania dla energetyki, gazownictwa, kopalń, przedsiębiorstw komunalnych i produkcyjnych.
Dowiedz się więcej
Kontakt

Poznaj nas! Sprawdź, jak pracujemy! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i umów spotkanie!

Ikonka adres
ADT Group Sp. z o.o.
ul. Poleczki 44, 02-822 Warszawa
Ikonka telefon
tel.: +48 22 387 34 50
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowych przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w tym przesłanie materiałów marketingowych i oferty handlowej. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 w celu otrzymywania informacji o promocjach, produktach i usługach ADT Group za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz telefonu. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń