PL | EN

SOFTWARE HOUSE

Jesteśmy zgranym zespołem, którego ambicją jest tworzenie oprogramowania według najlepszych praktyk

i w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie. Projekty prowadzimy według metodyk, które najlepiej wpisują

się w potrzeby klienta oraz specyfikę zlecenia (Scrum, AgilePM, Prince2).

Współpraca z nami to...

Nasza oferta

Integracja różnych rozwiązań software/hardware
Mnogość oprogramowania i rozwiązań sprzętowych używanych w przedsiębiorstwach potrafi przytłoczyć. Każdy element infrastruktury posiada inny interfejs, inne funkcjonalności, wymaga innych kompetencji, a co za tym idzie, mnoży koszty utrzymania i raportowania. Dzięki dogłębnej wiedzy z zakresu rozwiązań infrastrukturalnych oraz nieograniczonej wyobraźni, redefiniujemy integrację systemową, wprowadzając ją na niespotykany dotąd poziom współpracy i synergii. Z nami rozszerzysz funkcjonalność posiadanego sprzętu, ujednolicisz zarządzanie czy zautomatyzujesz wiele żmudnych i pracochłonnych manualnych zadań.
Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji
Sztuczna inteligencja znajduje coraz więcej zastosowań w dzisiejszym świecie – od rozpoznawania mowy i automatycznego tłumaczenia na inny język, przez nawigowanie drona aż po poprawne diagnozowanie chorób na podstawie wyników badań. Siła sztucznej inteligencji może również znaleźć zastosowanie w biznesie poprzez automatyzację powtarzalnych czynności, usprawnianie procesów czy automatyczną analizę dużych zbiorów danych. Dzięki AI (Artificial Intelligence) możemy osiągnąć wspomniane efekty przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu ludzkiego błędu na efekty pracy. Ze specjalistami ADT znajdziesz właściwe zastosowanie sztucznej inteligencji, zwiększając konkurencyjność swojego biznesu i wyeliminujesz niepotrzebne koszty.
Aplikacje Mobilne
Szacuje się, że obecnie ponad 70% działań użytkowników w sieci Internet odbywa się z urządzeń mobilnych. Współczesny konsument jest rozpieszczany przez aplikacje mobilne, które dostarczają mu informacje, rozrywkę, czy dostęp do ulubionych usług w bardzo wygodnej formie. My osiągamy tę samą jakość w biznesie, tworząc dedykowane aplikacje mobilne dające interfejs do obecnych lub nowych systemów wykorzystywanych w przedsiębiorstwie.
Aplikacje desktopowe
Pomimo niewątpliwej popularności technologie webowe i mobilne to nie wszystko. Wciąż istnieją obszary, w których najlepszym rozwiązaniem będzie aplikacja desktopowa. Nie zawsze możemy polegać na ciągłym połączeniu do sieci, a czasem wręcz to połączenie jest niewskazane. Są też przypadki, w których konieczne jest wykorzystanie urządzeń bądź mocy obliczeniowej na danej stacji roboczej/serwerze. W takich sytuacjach idealnym wyjściem może okazać się system desktopowy, który działając w pełni niezależnie, adresuje potrzeby biznesowe w trybie offline.
Aktualizacja technologiczna istniejących rozwiązań
W prawie każdej firmie znajduje się oprogramowanie, które już od dawna nie jest wspierane i / lub rozwijane. Korzystanie z takich systemów znacząco podwyższa ryzyko wystąpienia poważnych luk bezpieczeństwa, narażając tym samym przedsiębiorstwa na wyciek bądź utratę ważnych danych. Dodatkowo, stare aplikacje odstają od współczesnych pod kątem wygody użytkowania, wydajności czy oferowanych funkcjonalności. Efektem współpracy z ADT może stać się napisany od nowa system spełniający te same wymagania biznesowe, wykorzystując najnowsze, wspierane i aktualizowane technologie oraz uwzględniając wszelkie zmiany preferencji pracowników przedsiębiorstwa, którzy korzystają obecnie ze starej aplikacji.
Aplikacje Webowe
Mniejsze koszty utrzymania, bezpieczeństwo danych czy wieloplatformowość to tylko niektóre z zalet współczesnych aplikacji webowych. Najnowsze technologie w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem pozwalają tworzyć bardzo nowoczesne, estetyczne i wygodne aplikacje. Dzięki nim, użytkownik może łatwo dostać się do wszystkich funkcjonalności i korzystać z nich na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową.
Poznajmy się - umów spotkanie
Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać nasze możliwości?
Skontaktuj się z nami i umów spotkanie!
Skontaktuj się

Wybrane projekty

C#
.NET
WebApi
AngularJS
MSSQL
C#
.NET
WebApi
AngularJS
MSSQL
Pierwsza aplikacja do zarządzania Matrycą Funkcji Kontroli oraz Zgodnością w instytucjach finansowych, dostosowana do polskich przepisów.

Widząc ogrom przepisów i zmian, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku finansowym, spostrzegliśmy olbrzymie wyzwanie organizacyjne przed osobami zaangażowanymi w system kontroli wewnętrznej. Postanowiliśmy stworzyć narzędzie ułatwiające i automatyzujące zadania z obszaru audytu i Compliance. Opracowując naszą aplikację, zależało nam na tym, by była ona tak intuicyjna, estetyczna i przyjemna w użytkowaniu, jak systemy klienckie banków.

ZOBACZ SERWIS
Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowych przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w tym przesłanie materiałów marketingowych i oferty handlowej. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu otrzymywania informacji o promocjach, produktach i usługach ADT Group za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz telefonu. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń