PL | EN
Zamknij
A ty, jak pokierujesz
swoją karierą?
kariera

Kariera

Zostań częścią naszego zespołu !

Możliwości rozwoju

ADT Group jest firmą z dużymi ambicjami i wysoką dynamiką wzrostu. Stawiamy na osoby rozpoczynające swoją karierę, które chcą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów oraz intensywne szkolenia. Inżynierowie często korzystają z naszego laboratorium, w którym można eksperymentować (niszczyć i budować od nowa)!

Znajdź swoje miejsce!

Zespół handlowy
Zespół Handlowy jest w ciągłym kontakcie z Klientem i naszymi dostawcami. Pomaga zdefiniować potrzeby oraz proponuje rozwiązania, które najlepiej spełniają wymogi biznesowe i są efektywne kosztowo. Pracownicy tego zespołu są na bieżąco z nowymi produktami pojawiającymi się na rynku, znają ich funkcjonalności i dostępne sposoby finansowania.
Zespół architektów IT
Zespół Architektów (zwany też pre-sales) wspiera dział sprzedaży, uczestnicząc w spotkaniach z Klientami oraz przygotowując projekty infrastruktury IT. Do zadań zespołu należy też wycena zaprojektowanego rozwiązania. Każdy z członków zespołu jest właściwie przeszkolony, posiada odpowiednie uprawnienia/certyfikacje oraz korzysta z doświadczeń swoich kolegów. Dzięki ich wiedzy i pomysłowości nasi Klienci mogą cieszyć się rozwiązaniem doskonale dopasowanym do swoich potrzeb.
Zespół inżynierów
Zespół inżynierów wdraża projekty przygotowane przez dział pre-sales, a wcześniej sprzedane przez dział handlowy. Po etapie wdrożenia dostarcza usługi utrzymaniowe oraz serwis. Aktualizacja wiedzy na temat nowych technologii to chleb powszedni dla tego działu. Spójrz na listę naszych Partnerów, są to technologie, z jakimi pracujemy. Aby mieć pewność, że wdrożenie będzie wykonane wg. najlepszych standardów, nasi inżynierowie zdobywają certyfikacje od największych producentów rozwiązań Data Management.
Zespół rozwoju oprogramowania
To zespół, który jest odpowiedzialny za każdy etap powstawania oprogramowania. Członkowie zespołu pełnią różne role: od projektowania architektury aplikacji, przez kodowanie, utrzymanie aplikacji i bieżące testowanie po analizę wymogów biznesowych i szukanie optymalnych rozwiązań. Nasi programiści nie mogą narzekać na nudę, tworząc aplikacje na zamówienie, mogą spodziewać się pracy w różnorodnych technologiach.

U nas wszystko jest możliwe!

Pnij się w górę!
Wymogi awansu
są jasno określone.
Zostań ekspertem!
Rozwijaj się poziomo
w dziedzinie, która Cię interesuje!
Zmieniaj działy!
Masz potrzebę zająć
się czymś innym?
Nie ma sprawy :)
Rób swoje.
Przyszedł Ci do głowy pomysł? Świetnie!
U nas go zrealizujesz!

Oferty pracy

INŻYNIER SYSTEMOWY
Miejsce pracy: Warszawa
Zobacz więcej
ACCOUNT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa
Zobacz więcej
Zobacz wszystkie oferty

Program praktyk

Szukasz swojego pierwszego doświadczenia zawodowego?
Zapraszamy na praktyki!

Dowiedz się więcej

Proces rekrutacji

Jeśli zależy Ci na pracy, w której możesz ciągle podnosić swoje kompetencje, gdzie będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy, zapraszamy do aplikowania. A oto czego możesz się spodziewać w procesie rekrutacji:

ETAP I
Selekcja aplikacji
ETAP II
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna
ETAP III
Druga rozmowa kwalifikacyjna
ETAP IV
Oferta pracy
Etap I
Selekcja aplikacji

Na początku czytamy wszystkie nadesłane do nas aplikacje. Wybieramy osoby, które w naszym przekonaniu spełniają określone w danym ogłoszeniu wymagania. Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i przeprowadzamy krótką rozmowę, pytając o podstawowe informacje zwarte w CV. Podczas tej rozmowy możesz też zadać nurtujące Cię pytania o specyfikę pracy, aby mieć pewność, czy ta oferta jest odpowiednia dla Ciebie. Wszystkie osoby aplikujące do nas mogą liczyć na informację zwrotną na temat statusu swojej aplikacji.

Etap II
Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna

Osoby, które przeszły pozytywnie pierwszy etap, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Prowadzi ją zazwyczaj osoba z działu HR wraz z bezpośrednim przełożonym przyszłego pracownika. Taka rozmowa może potrwać do 1,5 godz. Oceniamy kompetencje miękkie (społeczne) oraz umiejętności techniczne. Możesz spodziewać się krótkich case studies lub testów wiedzy. Ten etap to też szansa dla Ciebie, aby jeszcze lepiej poznać naszą firmę, panującą atmosferę i nasze oczekiwania co do kandydata. Możesz zadać nam pytania, które nasunęły się w trakcie oczekiwania na rozmowę.

Etap III
Druga rozmowa kwalifikacyjna

Drugą rozmowę zazwyczaj prowadzi jeden z członków Zarządu odpowiedzialny za dany dział w firmie. Ta rozmowa trwa ok. 1 godz. Możesz spodziewać się pytań o przebieg kariery, zebrane doświadczenia, efekty Twojej pracy. Z pewnością pojawią się pytania techniczne z obszaru naszej działalności – oczywiście dopasowane do wymagań stanowiska, na które aplikujesz.

Etap IV
Oferta pracy

Osobom, które zostały pozytywnie ocenione w procesie rekrutacji, składamy ofertę pracy. Informacje o propozycji współpracy przekazujemy telefonicznie oraz potwierdzamy na piśmie. Dajemy czas kandydatom na zastanowienie się i decyzję o akceptacji naszej oferty. Następnie z niecierpliwością czekamy na pierwszy wspólny dzień pracy!

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Pobierz praktyczny poradnik (PDF)

Jacy jesteśmy...

Nasza kultura organizacyjna przypomina firmę startup-ową,
choć powstaliśmy już kilka lat temu.
Jest dużo entuzjazmu, komunikujemy się przede wszystkim twarzą w twarz.
Znamy się nie tylko z imienia, ale także wiemy o swoich pasjach i zainteresowaniach.
Każdy z pracowników może zgłaszać pomysły usprawniające funkcjonowanie firmy.
Nie mamy procedur usztywniających pracę...
choć posiadamy zasady porządkujące sposób działania i zapewniające wysoki profesjonalizm.
Podejmowanie decyzji jest szybkie, a jej podstawy zrozumiałe.