PL | EN
Zamknij
Flaga Polski
Projekty finansowe
z budżetu Państwa
Laboratorium

Bądź na bieżąco

z najlepszą technologią

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder
Niezależny integrator

Twój ekspert
od zarządzania danymi

 

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder
Nowoczesny Software House

Tworzymy narzędzia IT
na miarę Twojego biznesu

SPRAWDŹ NAS Sprawdź nas slajder

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów budowy i modernizacji infrastruktury IT. Tworzymy dedykowane oprogramowanie odpowiadające potrzebom biznesowym firm.

Nasza oferta
Oferta infrastruktura
Infrastruktura
Projektujemy i implementujemy kompleksowe rozwiązanie do przechowywania i udostępniania danych. WIĘCEJ
Oferta software
Software house
Tworzymy narzędzia IT dla Twojego biznesu. Przyspieszamy transformację cyfrową Twojej firmy. WIĘCEJ
Oferta cloud
Cloud computing
Budujemy chmury prywatne, publiczne i hybrydowe, pomagamy w zarządzaniu danymi w rozproszonym środowisku. WIĘCEJ
Oferta bezpieczenstwo
Bezpieczeństwo
Wdrażamy rozwiązania, które zabezpieczą Twoje dane przed utratą, modyfikacją, nieupoważnionym dostępem i wyciekiem. WIĘCEJ
Dlaczego warto z nami pracować?
Paweł Burakiewicz - Kierownik IT
British American Tobacco Polska SA

Świetna grupa specjalistów, dobrze przygotowanych do wdrożenia, przeprowadzonego zgodnie z oczekiwaniami. Profesjonalne podejście do tematu.

Paweł Burakiewicz - Kierownik IT
British American Tobacco Polska SA

Świetna grupa specjalistów, dobrze przygotowanych do wdrożenia, przeprowadzonego zgodnie z oczekiwaniami. Profesjonalne podejście do tematu.

Michał Paprocki - Prezes Zarządu
ING Services Polska sp. zo.o.

Firma ADT wykonała swoje obowiązki profesjonalnie, terminowo a wszystkie zlecone zadania zakończone zostały z należytą starannością. Z pełnym przekonaniem polecam firmę ADT jako solidnego, kompetentnego i rzetelnego partnera.

Olgierd Dorn - Dyrektor ds. technicznych
ITI Neovision S.A.

Z firmą ADT współpracujemy już od kilku lat, bardzo cenimy sobie ich kompetencje techniczne, responsywność oraz zaangażowanie. Do tej pory nie zawiedliśmy się na ich rekomendacjach, ADT jest dla nas zaufanym partnerem.

Piotr Zerhau - Dyrektor IT
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Współpraca z Konsorcjum, w skład którego weszło ADT Group, dotyczyła dostawy i implementacji systemu zabezpieczeń stacji końcowych, systemu DLP oraz systemu MDM. Projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami, dzięki czemu mogę polecić tę firmę innym podmiotom.

Piotr Bułka - Członek Zarządu, CIO
Generali Finance Sp. z o.o.

Z przyjemnością informuję, że firma ADT Group Sp. z o.o. okazała się wiarygodnym i rzetelnym partnerem do współpracy. Z pełnym przekonaniem polecamy tę firmę. Jesteśmy przekonani o jej solidności oraz wysokich kompetencjach.

Bartosz Kurek - Dyrektor Biura Infrastruktury
TUiR Warta S.A.

Współpraca z Partnerem, jakim jest ADT Group sp. z o.o., przebiegła na wysokim poziomie merytorycznym oraz praktycznym. Z całą pewnością polecam ADT jako wiarygodnego i rzetelnego Partnera.

Zobacz, kto jeszcze nam zaufał!
Sektory, w których działamy
Sektory 1
Finanse
Rozwiązania informatyczne dla instytucji finansowych: bankowości, ubezpieczeń, funduszy inwestycyjnych, biur maklerskich.
Sektory 2
Instytucje
publiczne
Systemy dedykowane dla administracji centralnej, samorządów, edukacji, centrów superkomputerowych, opieki zdrowotnej oraz służb mundurowych.
Sektory 3
Telekomunikacja
i media
Usługi IT dla operatorów telekomunikacyjnych, dostawców ISP, telewizji, radia, wydawnictw.
Sektory 4
Przemysł
i usługi
Rozwiązania dla energetyki, gazownictwa, kopalń, przedsiębiorstw komunalnych i produkcyjnych.
Dowiedz się więcej
Kontakt

Poznaj nas! Sprawdź, jak pracujemy! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i umów spotkanie!

Ikonka adres
ADT Group Sp. z o.o.
ul. Poleczki 44, 02-822 Warszawa
Ikonka telefon
tel.: +48 22 387 34 50
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ADT Group sp. o.o. Podając adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego potwierdzam, że chcę otrzymywać na ten adres lub na wskazany numer telefonu oferty usług ADT Group sp. z o.o. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w celach marketingowych przez ADT Group sp. z o.o. za pośrednictwem e-mail, wiadomości tekstowych - sms lub kontaktu telefonicznego. Kto będzie odpowiadał za ochronę Twoich danych? Administratorem Twoich danych osobowych podanych w polach powyżej będzie ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 (dalej „ADTG”, „Administrator” lub „Spółka”). Dodatkowe pytania w sprawach ochrony danych można kierować na adres siedziby Spółki lub na adres poczty elektroniczne - kontakt@adtg.pl lub nr tel. 22 378 34 50. Chcemy wysyłać na mejla, esemesem oferty na skorzystanie z usług Spółki. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - czyli udzielona przez Ciebie zgoda (przejmujemy, że podając nam swoje dane we ww. polach wyraziłaś/eś zgodę na ich przetwarzanie w opisanych w tej klauzuli celach). Twoja zgoda na wykorzystanie przez nas danych w celach marketingowych jest w pełni dobrowolna. ADTG będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz ADTG. Ze szczegółami możesz zapoznać się w Polityce prywatnościii. Spółka informuje, że przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, żądanie ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania przez nas danych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody lub zaprzestaniu prowadzenia kampanii marketingowych przez Spółkę. Rozwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie połączeń telemarketingowych od ADT Group sp. o.o. Podając numer telefonu potwierdzam, że chcę otrzymywać połączenia telefoniczne z ofertą usług ADT Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych w celach marketingowych przez ADT Group sp. z o.o. za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. Kto będzie odpowiadał za ochronę Twoich danych? Administratorem Twoich danych osobowych podanych w polach powyżej będzie ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 44 (dalej „ADTG”, „Administrator” lub „Spółka”). Dodatkowe pytania w sprawach ochrony danych można kierować na adres siedziby Spółki lub na adres poczty elektroniczne - kontakt@adtg.pl lub nr tel. 22 378 34 50. Chcemy przedstawiać Ci telefonicznie oferty na skorzystanie z usług Spółki. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - czyli udzielona przez Ciebie zgoda (przejmujemy, że podając nam swoje dane we ww. polach wyraziłaś/eś zgodę na ich przetwarzanie w opisanych w tej klauzuli celach). Twoja zgoda na wykorzystanie przez nas danych w celach marketingowych jest w pełni dobrowolna. ADTG będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz ADTG. Ze szczegółami możesz zapoznać się w Polityce prywatności. Spółka informuje, że przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, żądanie ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania przez nas danych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody lub zaprzestaniu prowadzenia kampanii marketingowych przez Spółkę. Rozwiń