PL | EN

O firmie

Koncentrujemy się na kompleksowym dostarczaniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych zaspokajających potrzeby klientów w obszarze zarządzania danymi. Świadczymy usługi w zakresie integracji infrastruktury IT oraz tworzymy dedykowane rozwiązania hardware’owe i software’owe. Mając wiele lat doświadczeń, jesteśmy obecnie jednym z najbardziej kompetentnych integratorów systemowych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

Nasze wartości

Wiedza
Jest dla nas ważna. Podążamy za nowościami, wymieniamy się doświadczeniem, wyciągamy wnioski, jesteśmy ciągle otwarci na naukę.
Ambicje
Stawiamy sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążymy. Realizujemy trudne i wymagające zadania, ponieważ tylko takie umożliwiają rozwój.
Niezależność
Dostępne na rynku technologie poddajemy testom i analizie, aby mieć własne zdanie o ich przydatności. Współpracujemy z wieloma producentami, budując rozwiązania najlepiej adresujące potrzeby klienta.
Profesjonalizm
Przykładamy dużą wagę do jakości i tylko takie produkty i usługi oferujemy. Klientowi dajemy komfort współpracy z jednym partnerem, który kompleksowo realizuje projekt.
Pracowitość
Sukcesu nie da się osiągnąć bez pracy i wysiłku. Nie idziemy na skróty, drogą, która jest najłatwiejsza. Wybieramy drogę, która najpewniej doprowadzi do celu.

Partnerzy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Nasi klienci

Sektor
Zobacz wszystkie
Kontakt

Poznaj nas! Sprawdź, jak pracujemy! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i umów spotkanie!

ADT Group Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa
tel.: +48 22 387 34 50
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych - ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa oraz oświadczam, że zostałem/am poinformowany o prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia, zgodnie treścią ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014, poz. 1182). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla kontaktu zwrotnego ze strony ADT. Rozwiń
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty e-mail, od ADT Group Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, ze zm.). Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35, Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania oraz prawie do żądania ich usunięcia. Rozwiń