PL | EN

O firmie

Koncentrujemy się na kompleksowym dostarczaniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych zaspokajających potrzeby klientów w obszarze zarządzania danymi. Świadczymy usługi w zakresie integracji infrastruktury IT oraz tworzymy dedykowane rozwiązania hardware’owe i software’owe. Mając wiele lat doświadczeń, jesteśmy obecnie jednym z najbardziej kompetentnych integratorów systemowych na polskim rynku, z powodzeniem łącząc produkty własne z rozwiązaniami oferowanymi przez innych producentów sprzętu i oprogramowania.

Nasze wartości

Wiedza
Jest dla nas ważna. Podążamy za nowościami, wymieniamy się doświadczeniem, wyciągamy wnioski, jesteśmy ciągle otwarci na naukę.
Ambicje
Stawiamy sobie ambitne cele i wytrwale do nich dążymy. Realizujemy trudne i wymagające zadania, ponieważ tylko takie umożliwiają rozwój.
Niezależność
Dostępne na rynku technologie poddajemy testom i analizie, aby mieć własne zdanie o ich przydatności. Współpracujemy z wieloma producentami, budując rozwiązania najlepiej adresujące potrzeby klienta.
Profesjonalizm
Przykładamy dużą wagę do jakości i tylko takie produkty i usługi oferujemy. Klientowi dajemy komfort współpracy z jednym partnerem, który kompleksowo realizuje projekt.
Pracowitość
Sukcesu nie da się osiągnąć bez pracy i wysiłku. Nie idziemy na skróty, drogą, która jest najłatwiejsza. Wybieramy drogę, która najpewniej doprowadzi do celu.

Partnerzy

ZOBACZ WSZYSTKIE

Nasi klienci

Sektor
Zobacz wszystkie
Kontakt

Poznaj nas! Sprawdź, jak pracujemy! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i umów spotkanie!

ADT Group Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35, 02-822 Warszawa
tel.: +48 22 387 34 50
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowych przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w tym przesłanie materiałów marketingowych i oferty handlowej. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 w celu otrzymywania informacji o promocjach, produktach i usługach ADT Group za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz telefonu. 1. ADT Group z siedzibą w Warszawa 02-822, Poleczki 35 jako administrator danych informuje, że przysługuje Pani/u prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania, poprawiania, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia. Przysługuje także Pani/u prawo do odwołania zgody bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu cofnięcia zgody. Administrator może udostępniać dane podmiotom zapewniającym usługi wsparcia strony internetowej oraz poczty elektronicznej. 2. Dane będą przetwarzane przez okres: a. prowadzenia korespondencji, a następnie do czasu przedawnienia roszczeń, tzn. do 3 lat od momentu ostatniej korespondencji, b. w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych do czasu wycofania zgody 3. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania danych przez Administratora. 4. Podanie danych jest dobrowolne. Rozwiń