Odkryj  nieskończone możliwości innowacji z Dell Technologies!

Spotkaj się z nami, aby porozmawiać o najnowszych technologiach Dell Technologies. Na spotkaniu zaprezentujemy nowości produktowe Dell Technologies w obszarze serwerów, a także przypomnimy o istniejących produktach, z którymi warto zapoznać się, jeżeli planujecie zmaksymalizować wydajność posiadanej infrastruktury IT.

Spotkanie z ADT Group & Dell  to świetna okazja do zadawania pytań oraz wzięcia udziału w dyskusji z naszymi ekspertami. Czekamy na Ciebie 05 grudnia o godzinie 13:00 w restauracji Nines.

Nie tylko merytoryka!  Po zakończeniu części szkoleniowej na uczestników będą czekały atrakcję. Zwiedzanie Browaru Warszawskiego wraz z degustacją piwa, nalewanego prosto z tanków. Ze względu na to, że tegoroczne mistrzostwa świata będą inne niż zwykle, po zwiedzaniu Browaru Warszawskiego chcielibyśmy zaprosić uczestników spotkania do wspólnego oglądania meczu razem z  Dell & ADT Group.

Agenda:

13:00 – 13:10 Rejestracja  i powitanie uczestników

13:15 – 14:00 Lunch & Networking

14:00 – 14:15 Prezentacja firmy ADT Group

14:15 – 15:00 Prezentacja rozwiązań Dell Technologies

15:00 – 16:00 Wycieczka po Browarze Warszawskim & degustacja piwa, nalewanego prosto z tanków

16:00 – 18:00 Strefa kibica z ADT & Dell Technologies w restauracji NINE’S.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału oraz do rejestracji! Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą! Rekomendujemy dojazd na miejsce komunikacją miejską bądź taxi.