Poznaj portfolio rozwiązań NetApp – Pamięci Masowe i Usługi Chmurowe!

Szanowni Państwo, zapraszamy na śniadanie technologiczne organizowane prze ADT Group oraz NetApp. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań pamięci masowej i usług chmurowych oferowanych przez NetApp, a także zobaczyć, jak mogą one pomóc w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 08 lutego 2023 o godzinie 09:00 w hotelu Invite Wrocław . Przygotowaliśmy dla Państwa śniadanie oraz szczegółową prezentację na temat portfolio NetApp, a także możliwość bezpośredniego zadawania pytań i rozmowy z naszymi ekspertami.

NetApp to dostawca rozwiązań pamięci masowych, który oferuje szeroką gamę produktów w tym wirtualizację, tworzenie kopii zapasowych, archiwizację i przechowywanie danych. NetApp oferuje produkty do przechowywania danych dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. W swoim portfolio firma NetApp oferuje również rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, oraz szereg innych usług pozwalających na integracje z chmurą. Produkty NetApp są wykorzystywane do przechowywania danych w sieciach, które są skalowane, niezawodne, bezpieczne i niskoenergetyczne.

Śniadanie technologiczne to doskonała okazja, aby poznać nowe trendy w dziedzinie technologii, a także porozmawiać z ekspertami z branży. Na spotkaniu zaprezentujemy jedne z  najlepszych rozwiązań na rynku, a także podzielimy się naszym doświadczeniem i pomysłami. Zachęcamy do rejestracji na i czekamy na Państwa obecność!

Agenda:

09:00 – 09:15 Przybycie i rejestracja uczestników na wydarzenie

09:15 – 09:45 Powitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie spotkania

09:45 – 11:30 Michał Rybicki o rozwiązaniach NetApp: Pamięci Masowe i Usługi Chmurowe

11:30 – 12:00 Q&A, rozdanie upominków, zakończenie spotkania