Rzeszów Śniadanie Technologiczne ADT Group

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Śniadanie Technologiczne ADT Group, które odbędzie się w Rzeszowie 29 listopada 2023, o godzinie 9:00. To wydarzenie poświęcone jest rozwiązaniom IBM Storage & Security w kontekście dyrektywy NIS 2.

Dyrektywa NIS 2 nakłada na organizacje obowiązek wdrożenia do 18 października 2024 r.  odpowiednich i proporcjonalnych rozwiązań technicznych, operacyjnych i organizacyjnych w celu sprawnego zarządzania ryzykiem oraz zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem w obrębie przechowywania i zabezpieczenia danych w oparciu o portfolio sprawdzonych rozwiązań IBM Storage. Które mogą stanowić doskonałe rozwiązanie dla Państwa firmy w zakresie składowania i przechowywania danych, a także zabezpieczania ich przed atakami typu malware.

Przedstawimy Państwu, produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa:

  • IBM FlashSystem 5200 – innowacyjne rozwiązanie, które w małym opakowaniu kryje wielką moc w zakresie przechowywania danych i zabezpieczeń i pozwala na efektywne i bezpieczne gromadzenie informacji.
  • Rozwiązania IBM Software, w tym wybrane produkty dedykowane ochronie danych przed atakami typu malware, pomagające spełnić wymagania NIS2.
  • IBM QRadar – zaawansowane narzędzie do monitorowania środowiska oraz zabezpieczania danych w czasie rzeczywistym.
  • Pokaz Demo Show prezentujący prostą integrację sprzętu i oprogramowania.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rejestracji!

Prosimy o przekazanie informacji o tym wydarzeniu innym osobom z Państwa firm lub organizacji, które mogą być zainteresowane udziałem. Dziękujemy!

Agenda:

9:00 – 9:05 Oficjalne rozpoczęcie spotkania i powitanie uczestników.

9:05 – 9:45 Wspólne śniadanie oraz networking

9:45 – 10:00 Prezentacja ADT Group

10:00 – 11:45 Prezentacja rozwiązań IBM

11:45 – 12:00 Q&A