Śniadanie Technologiczne z NetApp w Białymstoku

Szanowni Klienci, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Śniadanie Technologiczne, które odbędzie się w Białymstoku w Royal Hotel & SPA, w dniu 17 października 2023 roku. To wyjątkowe spotkanie będzie poświęcone portfolio produktów Pamięci Masowej NetApp. Zaprezentujemy nową serie macierzy AFF C-Series wspieranej Systemem NetApp ONTAP.

Podczas tego wydarzenia będziemy mieli okazję zapoznać Państwa z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie pamięci masowej. Opowiemy o możliwościach jakie oferują rozwiązania NetApp poznając kluczowe funkcjonalności Systemów ONTAP. Program spotkania będzie zawierał prezentacje, dyskusje oraz możliwość zadawania pytań naszym ekspertom.

Główne tematy, które będziemy omawiać podczas Śniadania Technologicznego to:

  • Portfolio produktów Pamięci Masowej NetApp
  • Seria macierzy AFF C-Series z pojemnościowymi dyskami SSD
  • System ONTAP i jego funkcjonalności

Odkryjcie z nami innowacyjną serię macierzy AFF C-Series, która pozwala na zastosowanie dysków SSD nie nadwyrężając budżetu. Dzięki wykorzystaniu pojemnościowych dysków SSD, seria ta zapewnia wzrost wydajności względem tradycyjnych rozwiązań HDD oraz znaczący przyrost przestrzeni. Pozwala to na redukcję posiadanych macierzy, skutkującą zmniejszeniem poboru energii.

Poznając System ONTAP, odpowiemy sobie na pytanie w jaki sposób elastyczne i skalowalne rozwiązania NetApp pomagają dostosować pamięci masowe do unikalnych potrzeb Waszej firmy. Przedstawimy również najnowsze funkcjonalności i możliwości tego systemu, które przyspieszą i usprawnią zarządzanie danymi.

Czekamy na Wasze przybycie i gotowi jesteśmy odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące naszego portfolio produktów Pamięci Masowej NetApp. To wydarzenie otworzy drzwi do nowych możliwości w zarządzaniu danymi w Waszej firmie. Nie przegapcie tej okazji! Prosimy o przekazanie informacji o tym wydarzeniu innym osobom z Państwa firm lub organizacji, które mogą być zainteresowane udziałem.

Agenda:

09:00 – 09:10     Powitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie spotkania

09:10 – 10:00     Wspólne śniadanie & Networking

10:00 – 11:30     Prezentacja Rozwiązań NetApp

11:30 – 12:00     Sesja Q&A