Wakacyjne Spotkanie Technologiczne ADT Group & NetApp

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa 26 lipca 2023 na wakacyjne spotkanie technologiczne w Gdańsku, które poświęcone będzie nowościom w portfolio pamięci masowych firmy NetApp, ze szczególnym naciskiem na modele typu All Flash. Przedstawimy ich zalety, funkcjonalności oraz korzyści, jakie mogą przynieść Państwa przedsiębiorstwu.

Wakacyjne spotkanie technologiczne to możliwość zdobycia cennych informacji w następujących obszarach:

Czym jest i co oferuje nowa seria macierzy dyskowych sygnowana literą „C”. Opowiemy co sprawia, że modele z tej serii są atrakcyjne cenowo oraz jak dyski SSD Capacity wpływają na wydajność i efektywność pracy. Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób nowe modele mogą przynieść oszczędności i poprawić wydajność całej infrastruktury.

Zapoznanie się z istotnymi funkcjonalnościami systemu ONTAP: Skupimy się na trzech kluczowych funkcjonalnościach, takich jak replikacja, snapshoty oraz ochrona przed wirusami. Dzięki temu zyskają Państwo wiedzę na temat zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają zabezpieczanie danych, odtwarzanie ich w razie potrzeby oraz ochronę przed zagrożeniami.

Praktyczne wskazówki i porady: Nasi eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami, które pomogą Państwu w pełnym wykorzystaniu potencjału naszych rozwiązań. Dzięki temu będą Państwo mogli efektywnie zarządzać swoją infrastrukturą pamięci masowej, czyniąc ją wydajną i bezpieczną.

Agenda:

14:00 – 14:05     Powitanie uczestników i oficjalne rozpoczęcie spotkania

14:05 – 15:00     Lunch & Networking

15:00 – 16:30     Prezentacja Rozwiązań NetApp

16:30 – 18:00     Rejs Motławą